Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów

Awatar lwie

Olej w automatach się wymienia! Naprawdę. Nawet co 60 tysięcy km.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów to proces wymiany oleju w skrzyni biegów, który wykorzystuje maszynę do usunięcia większej ilości zużytego oleju niż tradycyjna wymiana oleju. Maszyna jest podłączona do skrzyni biegów i przepompowuje olej przez filtr, usuwając zużyty olej i zanieczyszczenia. Nowy olej jest następnie dodawany do skrzyni biegów.

Dynamiczna wymiana oleju jest bardziej skuteczna niż tradycyjna wymiana oleju, ponieważ usuwa więcej zużytego oleju i zanieczyszczeń. Może to przedłużyć żywotność skrzyni biegów i poprawić jej działanie.

Dynamiczna wymiana oleju jest zwykle droższa niż tradycyjna wymiana oleju, ale jest to bardziej skuteczna metoda wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów.

Oto kilka zalet dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów:

Usuwanie większej ilości zużytego oleju i zanieczyszczeń, co może przedłużyć żywotność skrzyni biegów i poprawić jej działanie.
Wydłużenie interwałów wymiany oleju, co może zaoszczędzić pieniądze na kosztach konserwacji.
Poprawa wydajności skrzyni biegów, co może poprawić płynność zmiany biegów i zmniejszyć zużycie paliwa.
Zmniejszenie ryzyka awarii skrzyni biegów, co może zaoszczędzić pieniądze na kosztach naprawy lub wymiany skrzyni biegów.
Jeśli masz automatyczną skrzynię biegów, zaleca się, abyś rozważył wykonanie dynamicznej wymiany oleju w skrzyni biegów. Może to pomóc przedłużyć żywotność skrzyni biegów i poprawić jej działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *